Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka
w Paszkówce

34-113 Paszkówka, tel/fax: (033) 879-30-47

UczniowieUczniowie z pasją

Anna Haja

Mam na imię Ania i chodzę do czwartej klasy. Od dawna moją pasją jest malarstwo i rysunek. Od trzech lat chodzę do pracowni twórczej Bę202 w Bęczynie i pilnie uczę się pod okiem mojej opiekunki pani Anny Kowal. Moim największym sukcesem jest nominacja do nagrody „ Talenty 2014” w Wadowicach. Spośród bardzo wielu prac moje zostały wyróżnione. Zamierzam nadal pracować i rozwijać swój talent.

Kinga Augustyniak

Mam na imię Kinga. Jestem uczennicą klasy IV. Moją pasją jest gra na flecie poprzecznym. Uczestniczę w lekcjach i próbach przy orkiestrze dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Sosnowicach. Moim publicznym debiutem był udział w koncercie kolęd wraz z orkiestrą. Interesuję się również plastyką. Uwielbiam rysować i malować.Z wielkim zapałem pogłębiam swoje pasje, do których mogę zaliczyć również sport i czytanie książek.Anna Haja

Pasjonatka przyrody Uczennica klasy III Anna Haja zdobyła I miejsce w Małopolskim Konkursie Ekologicznym ,,NA RATUNEK ZIEMI" Ania, to wspaniała znawczyni przyrody. Z ogromną wrażliwością potrafi opowiadać o zwyczajach zwierząt,ich potrzebach oraz ochronie. Nie obce jej są nazwy łacińskie.Wiedzę swą zdobywa dzięki podróżom z rodzicami,którzy też potrafią pokazać dziecku to,co dzisiaj jest ważne. Kolejna Jej pasja to karate. Wie,że sprawność fizyczna to jeden z elementów postawy proekologicznej. Znajduje również czas na kolejne swoje zamiłowanie, sztukę. Zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Świąteczne drzewko". Życzymy dalszych sukcesów i radości z działania.Zuzanna Rzepecka

Liderka sportowa klasy III ze swoimi medalami w roku 2013 Zuzanna Rzepecka.Zuzanna uprawia biegi, karate oraz narciarstwo zjazdowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Julia Haja

Mam na imię Julia Haja i chodzę do czwartej klasy. Moją pasją są zwierzęta oraz wszystko, co z nimi związane. Na moich półkach dominują książki przyrodnicze i naukowe np.: ,,Jak? Gdzie? Kiedy? Dlaczego?’’. Uwielbiam programy popularno – naukowe, a DISCOVERY CHANEL i ANIMAL PLANET to moje ulubione kanały telewizyjne. Bear Grylls, Martyna Wojciechowska i Wojciech Cejrowski to osoby, z których biorę przykład - są moimi bohaterami. Uwielbiam też książki fantasy. Ostatnio przeczytałam wszystkie siedem tomów przygód Harrego Pottera. Moim największym marzeniem jest zostanie weterynarzem i wyjechanie do Namibi w Afryce.
Maksymilian Balcer

sppaszkowka.iap.pl

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Kucharczyka w Paszkówce

Autor

Przeglądaj w najnowszej wersji swojej przeglądarki. Wszelkie prawa zastrzeżone